Kim Miracle

   Cześć. Jestem Kim i jestem miłą duszyczką, która wykona dla was każdy zwiastun jaki tylko zechcecie. Nie są mi straszne żadne tematyki, ale muszę mieć do nich odpowiednią wiedzę, albo jedynie materiały. Łatwo się ze mną dogadać, dlatego zapraszam do mnie na gg - 424282. Napiszcie do mnie po tym jak przyjmę wasze zamówienie - powiem pod zamówieniem, czy czegoś potrzebuję, czy nie, ale generalnie do mnie możecie lecieć z KAŻDĄ tematyką. Nigdy nie robiłam zwiastunów na zamówienia. Głównie robiłam sobie filmiki, a jeszcze częściej AMV, ale szybko się uczę. 

    Trochę info:
- Nie wykonuję filmików z gifów;
- Na gg prześlij mi materiały, z których byś chciał/a, abym wykonała postaci;
- Nie znam wszystkich aktorów świata, więc nie zawsze mogę być w tematyce, ale się staram;
- Z anime też stworzę filmiki, ale muszą być to takie materiały, które dostanę łatwo na YT, czy innym miejscu do pobrania;

    Kontakt:
E-mail: kimopowiada@gmail.com
GG: 42427982

MOJE PRACE:

a to zwiastun mojego blogaska
to zwiastun kanału 
to jest AMV


2

 1. Cześć! W sumie postanowiłam spróbować napisać do Ciebie i zobaczyć, czy się dogadamy. ♥

  1. Niebo do wynajęcia (jeśli czcionka nie będzie pasować, może być po prostu wynajecia) https://www.wattpad.com/story/111694816-niebo-do-wynaj%C4%99cia - PUBLIKACJA JEST COFNIĘTA, ponieważ za długo czekam tutaj na jakikolwiek odzew i cały czas była tylko jedna notka. Jeśli przyjmiesz moje zamówienie, opublikuję ponownie i prześlę, że już wstawiłam Wasz link.

  2. Jordan Tavistock

  3. Alexis Farley jako Isabella "Heaven" Dawson & Jeffrey Finn jako Jayden Brown

  4. Życie Isabelli Dawson to piekło. Umierająca matka, bezsilny ojciec, brak przyjaciół, były toksyczny związek, brak pieniędzy na studia. Chcąc osiągnąć coś w swoim życiu, chwyta się ostatniej deski ratunku. Zatrudnia się w klubie nocnym, by sprzedawać swoje ciało. Zostaje Heaven. To właśnie w ten sposób poznaje Jaydena Browna, właściciela Brown's Corporation, którego dopiero co rzuciła narzeczona. Jayden potrzebuje odmiany w swoim życiu. Potrzebuje Heaven. Na własność.

  5. Najbardziej pasowałoby mi Maroon 5 - Secrets albo Maroon 5 - Animals. Coś Maroon 5 najlepiej.

  6. Jestem za minimalizmem, ale jeśli będziesz miała jakieś głosy albo napisy to ufam Tobie. Osobiście nie przekonują mnie napisy, więc prędzej głosy czy coś, ale może być też bez niczego.

  7. Kolorystyka: Ciemna, ale nie czarno-biała.
  Nastrój: Tajemniczo-erotyczne.
  Wygląd napisów: Jeśli już to raczej osobno, nie na filmiku.

  8. juust.kathe@gmail.com albo GG: 12149537

  Wiem, że nie ma filmików z Jeffem, dlatego - jeśli się podejmiesz zadania - po prostu mogą być jacykolwiek biznesmeni.

  Dziękuję ♥

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przyjmuję <3
   Zapraszam do mnie na gg, aby obgadać szczegóły :3

   Usuń

©Zaula