Edi

Cześć. Jestem Edi, miło mi Cię poznać. Skoro t jesteś, pewnie chcesz się czegoś o mnie dowiedzieć? Mam 22 lata, moją pasją jest muzyka, pisanie opowiadań a zawodowo o i wolnym czasie zajmuje się właśnie montowanie. W pracy projektuje ulotki, banery i montuje spoty na telebimy. Natomiast w domu, robię okładki na Wattpad i zwiastuny. W czym? Vegas. I niektóre rzeczy w After Effect oraz wiadomo, Photoshop, czasem Gimp.
Lubię robić zwiastuny do opowiadań o miłości, fanfiction czy opowiadań akcji. Nie zrobię niczego co tyczy się gejów czy anime, bo po prostu nie lubie tej tematyki.
Jeśli masz dla mnie robote, zgłoś się, a porozmawiamy  szczegółach zlecenia :)
Preferuje kontakt email bądź facebook, wtedy na bieżąco rozmawiamy o każdej zmianie w zwiastunie.
Ponieżej przedstawiam Ci trzy moje prace. Resztę znajdziesz na moim kanale youtube: Edi Swag


1

 1. 1. Tytuł i adres bloga: wattpad, "Bitwa Pięciu".

  2. Hasło: Rose

  3. Bohaterowie:
  Kristen Stewart (Królewna Śnieżka i łowca) - Shallesa Nieves
  James Franco (Tristan i Izolda) - Joy Samota
  Chris Hemsworth (Królewna Śnieżka i łowca) - Agrican Nieves
  Manu Bennett (Kroniki Shannary) - Thiago Desnoyer
  Clive Standen (Vikings) - Cohen Carvalho
  Josh Dallas (Once upon a time; jedynie jako prince Charming) - Bailey Racine
  Jaimie Alexander (Thor; jeden odcinek Agents of shield) - Esha Kim Sousha

  4. Krótki opis bloga, o czym ma być zwiastun: W czasie obrad Królestwa Pięciu dochodzi do kłótni. Zostaje zarządzona chwila przerwy, w czasie której IV i V zawierają pakt, że wysyłają po części swoich wojsk do I, II i III.
  Zwiastun:
  Napis "Pięć królestw". Scena walki (może nawet ze Spartacusa, jeśli nie będzie tam pokazany Manu) dwóch wojoników. Może być zrobione tak, że jest kilka sekund ujęć walki, potem na krótką chwilę pokazany Clive Standen, gdzieś spokojnie stojący, nie walczący, i z powrotem scena walki. Napis "rządzących przez okrutnych". Scena się zmienia i biegnie dziecko, uciekające przed chmarą strażników (mogą być tylko pokazani strażnicy, w zbrojach, biegnący). Napis "rządzących przez bezlitosnych". Josh Dallas walczący z kimś na miecze, może nawet zabijający kogoś. Napis "rządzący przez łagodnych". Manu na koniu (z "Kroniki Shannary"), może nawet jak z kimś tam rozmawia. Napis "rządzący przez troskliwych". Kristen Stewart (scena z końca "Królewny Śnieżki i Łowcy, kiedy to jest królową) i Chris Hemsworth (możesz dać ujęcie ich razem z "Królewny Śnieżki i Łowcy"). Może być też w tym scena, jak Chris rozmawia z Jamie Alexander (była taka scena w "Thorze", Chris był wtedy bez zbroi). Napis "i nadchodząca wojna". Wtedy już sceny walki, możesz dodać scenę z "Królewny Śnieżki" jak Kristen ucieka, jak całuje się z Chrisem (ten sam film) i również jak Kristen jest w zbroi. Zależy mi, aby dodać sceny walki każdej postaci, która będzie takowe miała, jeśli nie, to żeby tylko się przewinęli, nawet nie walcząc. Możesz również dodać Jamie i Chrisa jak walczą ("Thor"). Jeśli natrafisz na fragmenty jak ktoś dowodzi armią albo komuś tłumaczy plan walki, możesz dodać. Możesz też wziąć ogólne sceny walki z innych filmów/seriali.
  Małe uwagi: Prosiłabym, aby napisy nie trwały dłużej niż 3 sekundy, z racji że nie są długie, a jeśli chodzi o Chrisa, to żeby ujęcia jego w zbroi (z "Thora") pojawiły się jedynie w scenach po napisie "i nadchodzi wojna". Jeśli napisy okażą się do bani, możesz je lekko zmodyfikować, tak samo jak możesz zmienić wybraną przeze mnie piosenkę jeśli się nie wpasuje (wcześniej jednak prosiłabym o kontakt z propozycją od ciebie).

  5. Muzyka: Thirty Seconds to Mars - This is War

  6. Napisy: wyjaśnione wcześniej

  7. Dodatkowe informacje:
  - kolorystyka - czarno-białe, kolorowe: kolorowe
  - nastrój - wesołe, smutne itp: poważne
  - wygląd napisów - na gifach czy zwykłym tle (kolor tła): myślałabym żeby na tle, kolor itd. zależy już od tego, jak uznasz za najlepsze

  8. Kontakt: leomay@onet.pl


  Jeszcze takie małe pytanie - ile mniej więcej trzeba u ciebie czekać na zwiastun? :)

  OdpowiedzUsuń

©Zaula