Dora

Tutaj składamy zamówienia, które ma wykonać Dora

Jako, że uwielbiam robić zwiastuny, to mój folder z materiałami jest przepełniony różnymi scenami, fragmentami i teledyskami, więc jestem gotowa dopasować się do niemal każdej tematyki! Od Pamiętników Wampirów, przez Harry'ego Pottera, Igrzyska Śmierci, Niezgodną, aż po zamówienia indywidualne, z mieszanymi bohaterami. Tworzę z fragmentów, nie z gifów- i nigdy już do nich nie wrócę, nawet za Waszą prośbą!
Tworzę w Vegas Pro 13

Nie wykonam:
- Anime/ Manga
- Bajki Disneya (animowane)
- prace z bohaterami, z którymi ciężko jest odnaleźć odpowiednie materiały.

Moje wymagania?
Proszę tylko o jedno: jeżeli wybierasz aktorów do swojej pracy, napisz mi gdzie mogę ich szukać- w jakim filmie/serialu, albo teledysku. To ułatwi mi sprawę!

Nie przyjmuję zamówień bez podanego hasła. Nasz regulamin, w porównaniu do regulaminów innych stron jest zabawnie krótki. Przeczytanie go zajmie Wam trzy minuty ! KOLEJKA:

[1] polecam goodbook
[2] weronika aaa
[3] charlie eileen

8

 1. 1. Back From The Dead (opowiadanie będzie na wattpadzie, ale na razie nie mogę podać linku, ponieważ czekam na korekcje rozdziału, gdy tylko dodam rozdział podeśle link ;) ) Moja nazwa na wattpadzie to ColorfullSmile.
  2. Damon Salvatore
  3. Kaya Scodelario jako Lauren Irwin/Rose Wayne
  Ashton Irwin
  Luke Hemmings
  Michael Clifford
  Calum Hood
  Megan Fox
  4. Mała Lauren została porwana z miejsca wypadku samochodowego w którym brała udział wraz z swoją rodziną. Będzie ona wychowywana przez porywacza i jego żonę, będzie zmuszana do zarabiania dla nich pieniędzy poprzez ; sprzedawanie narkotyków, nielegalne wyścigi. Gdy nie wykona swojego zadania dostaje karę. Jest bita do nieprzytomności. Dziewczyna nie będzie mieć pojęcia że rodzina która ją wychowuje tak na prawdę nie jest jej rodziną, nie pamięta nic przez wypadek. Trenuje parkour.
  Po 10 latach poszukiwań odnajdzie ją jej starszy brat (Ashton) wraz z przyjaciółmi, którzy są gangiem prześladującym Sydney. Organizują napad na dom w którym znajduje się Lauren, zabierają ją stamtąd siłą ponieważ ona przestraszyła się ich, nie chciała opuszczać domu. Chłopaki wywożą ją do Sydney, gdzie Ashton stara się przywrócić jej pamięć, ona sądzi że to są kłamstwa a tamta rodzina była jej prawdziwą rodziną. Dziewczyna zamyka się w pokoju i unika chłopaków. Po pewnym czasie Lauren powoli odzyskuje pamięć (gdy ogląda zdjęcia i filmy z dzieciństwa oraz swoje stare rzeczy) dzięki czemu zbliża się do swojego brata oraz jego przyjaciół, najbardziej do Luke'a. Razem z chłopakami, bierze udział w wielu akcjach ; wyścigach, napadach. Chodzą razem na imprezy, palą, piją, żyją pełnią życia. Do czasu, aż pewnej nocy nie włamią się do ich domu pracownicy jej porywacza. Dziewczyna ponownie zostaje pojmana, zamknięta w piwnicy, przeżywa okrucieństwa. Lecz ponownie odnajdują ją brat, tylko tym razem akcja nie przebiega tak łatwo jak poprzednio i ktoś zostaje rany. (Tutaj chciałabym abyś w zwiastunie na sam koniec dodała odgłos wystrzału broni i dźwięk szpitalnego aparatu kardiologicznego takie pik pik, a na początku zwiastuna obraz wypadku samochodowego z odgłosem trzasku, krzyku i syren pogotowia ratunkowego)

  5. Najlepiej trzymająca w napięciu, wpasowana do opowiadania. Dlatego tutaj powołuje się na Ciebie ;)
  6. ,,Jestem Rose Wayne..."
  Rodzice, znają jej przeszłość...
  Ukrywają to przed nią...
  Ona, nic nie pamięta...
  Oni, po tylu latach ją odnajdą...
  ,,Nie jesteś żadną Rose Wayne do cholery! Jesteś Lauren Irwin, moją młodszą siostrą!"
  Co byś zrobił gdyby twój dotychczasowy świat w którym żyjesz został zburzony?
  Gdybyś poznał najboleśniejszą prawdę?

  Kolejność napisów już zależy od Ciebie w którym momencie je dodasz ;)
  7. kolorystyka : czarno białe
  nastój : trzymający w napięciu, przerażający
  wygląd napisów : tutaj również zdaje się na ciebie, zrób tak aby było dobrze wpasowane ;)
  8. weronikakyy@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 2. 1. Tytuł i adres bloga: zwiastun na Wattpad Charlie Eileen – Białe Wróble: Wroni Krąg: https://www.wattpad.com/198686135-bia%C5%82e-wr%C3%B3ble-wroni-kr%C4%85g-zapowied%C5%BA Informacje o tym, że wykonałaś dla mnie zwiastun, umieszczę w rozdziale, przy którym opublikuję zwiastun 
  2. Hasło: Maura Isles
  3. Bohaterowie: Wszystkie materiały, które będą Ci potrzebne do stworzenia zwiastunu znajdziesz w: „Legion Samobójców” – postacie: Harley Quinn, Diablo, Enchantress, Katana, Pamiętniki Wampirów (sezony 6-7) – mroczne sceny, wszyscy bohaterowie, klip Aurory – Murder Song: Aurora z motylami, jej oczy, Jeździec Znikąd – postać Tonto (Johnny Depp), Piraci z Karaibów – syreny, American Horror Story: Hotel
  4. Krótki opis bloga, o czym ma być zwiastun: Mija tysiąc lat. Służba Arlety jako Atlasu dobiega końca i dziewczyna wreszcie może spotkać się ze swoim ukochanym Nouelem. Dzieląca ich bariera znika, jednak wraz z nią przestaje istnieć także chroniący dziewczynę mur stworzony przez Boga. Szatan, który wciąż pragnie ostatniej Hybrydy Lodu, czekał na ten moment długie tysiąclecie. I nie tylko on. Wśród cieni mitów i legend czai się również tajemnicza postać Kolekcjonera. Jego marzeniem jest, by Arleta dołączyła do zbioru jego wyjątkowych istot. Czy gdy siły mroku połączą się, Arleta i Nouel zdołają obronić łączącą ich miłość? A może splecione dotychczas nici ich losów zostaną przerwane już na zawsze?
  A jeśli istnieje miejsce gorsze od Piekła?
  PO WIĘCEJ WENY ZAJRZYJ DO MOJEJ KSIĄŻKI NA WATTPADZIE – BIAŁE WRÓBLE: WRONI KRĄG (https://www.wattpad.com/198686135-bia%C5%82e-wr%C3%B3ble-wroni-kr%C4%85g-zapowied%C5%BA ) COŚ NA PEWNO CIĘ ZAINSPIRUJE 


  5. Muzyka: Ruelle - Game of Survival: https://www.youtube.com/watch?v=-T5eYF9WiRI

  6. Napisy: A jeśli istnieje miejsce gorsze od Piekła?

  7. Dodatkowe informacje:
  - kolorystyka - czarno-białe, kolorowe: kolorowe
  - nastrój - wesołe, smutne itp.: psychodeliczne, mroczne,
  - wygląd napisó - na gifach czy zwykłym tle (kolor tła): tak, żeby pasowało do nastroju i ogólnego wyglądu
  8. Kontakt: charlie.eileen99@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Cześć :)

  Twoje zwiastuny, które tworzysz do opowiadań na podstawie „Harry'ego Pottera” mnie oczarowały! Masz ogromny talent, dlatego byłabym szczęśliwa, gdybyś zgodziła się wykonać dla mnie trailer! :)

  1. Tytuł i adres bloga: „Śmierciowisko”. Blog jest w trakcie powstawiania, link podeślę jutro :)

  2. Hasło: Harry Potter

  3. Bohaterowie: Sarah Bolger jako królewna Aurora (znajdziesz ją w „Once Upon a Time”) Draco Malfoy, Harry Potter, Hermiona Granger, Ron i Ginny Weasley — postacie z filmowej adaptacji.

  4. Krótki opis bloga, o czym ma być zwiastun:
  Wybucha epidemia, która dziesiątkuje gatunek czarodziei. Nieliczni ocaleni mieszkają wśród wolnej od zarazy dzikiej przyrody. W niewielkiej osadzie, w której mieszka Harry, Hermiona, Ron oraz Draco, zaczynają w niewyjaśnionych okolicznościach ginąć ludzie. Niebawem do osady przybywa tajemnicza Aurora. Dziewczyna przedstawia się jako królewna odległej krainy o nazwie Ivanho, po czym ogłasza, iż ma za zadanie zaprowadzić czarodzieja namazanego przez samego Merlina do serca pradawnej puszczy, aby ten rozwikłał zagadkę i ocalił swój ród przed wyginieńciem. Ów osobą jest Malfoy. Młody mężczyzna wbrew woli podejmuje wyzwanie. Nie wie jednak, że w gęstwinie lasów czają się stworzenia z dawno zapomnianych mitów i legend...

  5. Muzyka: Mam ogromny dylemat, dlatego wybór pomiędzy tymi trzema utworami pozostawiam Tobie :) Dopasuj ten, który pasuje najlepiej :*

  https://youtu.be/bYrD_l3juoU
  https://youtu.be/d58VJ-sC1uY
  https://youtu.be/eukcZ5J-3Hc

  6. Napisy:

  Są koszmary, które stają się rzeczywistością...
  Są bajki bez szczęśliwego zakończenia...
  Oni walczą o przetrwanie...
  Nadzieja jest ułudą, kiedy epidemia strachu pogrąża serca w mroku...
  ...ale czy na pewno?
  Jak stawić czoła przeznaczeniu?

  7. Dodatkowe informacje: Chciałabym, abyś zamieściła fragmenty, które przedstawiają „Zakazany Las”. Możesz też wpleść sceny z innych filmów, gdzie las jest fantastyczny. Draco odgrywa najważniejszą rolę, a zaraz po nim Aurora. Jeżeli jednak nie znajdziesz wiele pasujących ujęć z Sarah, to możesz ją nieco umniejszyć. Harry'ego i resztę wymienionych postaci widzę w epizodach. Chciałabym również, abyś ukazała śmierć oraz magiczne stwory :D

  - kolorystyka - kolorowe

  - nastrój - mroczny, tajemniczy

  - wygląd napisów - na gifach

  8. Kontakt: krukonka63@gmail.com

  Pozdrawiam ciepło :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Dziękuję! <3 Podsyłam Ci więc link: http://i-pirouette-in-the-dark.blogspot.com

  Adres do zwiastunowni znajdziesz w zakładce „Partnerzy” :)

  OdpowiedzUsuń

©Zaula