DLA STAŻYSTEK

Hej, skoro to czytasz, to pewnie jesteś stażystką na naszej Zwiastunownii. Postanowiłam stworzyć tę stronę, by przekazać Wam w szybszy sposób to, co najważniejsze i, co może Wam się przydać podczas stażu oraz później. Mam nadzieję, że wszystko będzie dla Was zrozumiałe i będziecie się stosować :)

Zacznijmy od tego, że, oczywiście, wykonujecie zamówienia, które są składane na Waszych podstronach. Nie musicie przyjmować wszystkich, które otrzymujecie, bo jeśli na coś nie macie zupełnie pomysłu, możecie to odrzucić. Chyba bez sensu, żeby robić zwiastun na siłę i ryzykować, że się nie spodoba. Co jest jeszcze ważne, to to, że musicie zwracać dużą uwagę na poprawność zamówienia. Mamy hasło, jednak w naszym regulaminie nie musi ono być od razu widoczne, dopiero po przeczytaniu wszystkiego. Byłoby też dobrze, gdybyście Wy przeczytały cały regulamin, tak, tylko, żeby się zaznajomić. Oczekujemy od Was, że w kontaktach z zamawiającymi będziecie kulturalne. Jeśli ktoś działa Wam na nerwy, po prostu odmówcie wykonania zamówienia. Pamiętajcie, że staramy się dbać o dobre imię Zwiastunownii. Nie ma ograniczenia czasowego, jeśli chodzi o wykonywanie zamówienia, jednak oddawanie go po kilku miesiącach byłoby dziwne. Wszyscy jednak rozumiemy, że każdy ma życie prywatne i siedzenie przed komputerem nie musi być głównym zajęciem, więc tym się nie martwcie. O numeracji postów i nadawaniu tytułów chyba nie muszę wspominać, ponieważ jest to widoczne na naszej stronie. Pamiętajcie, by, po wykonaniu zamówienia, poinformować o tym osobę zamawiającą. W razie nieprzyjęcia zamówienia, również należy być uprzejmym.

Tak mniej więcej powinno wyglądać przyjmowanie i oddawanie zamówienia. W razie jakichkolwiek pytań lub niejasności, zwróć się do jednej z administratorek.

Życzymy miłej pracy na naszej Zwiastunownii :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

©Zaula