Francine Elandie

Cześć! Po zapoznaniu się z regulaminem możesz złożyć tutaj swoje zamówienie. Oczywiście staram się przyjmować wszystkie zamówienia (zgodne z regulaminem), jednak mam prawo nie wykonać filmiku. Także nie gniewaj się na mnie tylko ruszaj do innej autorki. :D

Dodatakowe uwagi:
- Zwiastuny wykonuję tylko z fragmentów filmów;
- Wolę abyś dokładnie opisał swoje zamówienie, a nie dodawał materiały, które mam wykorzystać; a jeżeli już zależy ci na konkretnej scenie dodaj link do filmiku na youtube;
- Wykonuję zwiastuny o każdej tematyce;
- Masz pytanie? Pytaj śmiało w komentarzu, czy na mailu, chętnie odpowiem ;)

KONTAKT: akrelyna@gmail.com

MOJE PRACE:


Kolejka otwarta. Przyjmuję zamówienia oraz propozycje na fanvidy ;)

akt. 11.02.17r.

3

 1. 1. Tytuł i adres bloga: wattpad, Agents of S.H.I.E.L.D.
  2. Hasło: Percy Jackson
  3. Bohaterowie:
  Clark Gregg - Phil Coulson
  Chloe Bennet - Daisy Johanson
  Elizabeth Hendstridge - Jemma Simmons
  Iain De Caestecker - Leo Fitz
  Ming-Na Wen - Melinda May
  Nick Blood - Lance Hunter
  Adrianne Palicki - Bobbi Morse
  Henry Simmons - Mack Mackenzie
  4. Krótki opis bloga, o czym ma być zwiastun: jest to fanfiction o tym samym tytule co serial. Jest o przygodach głównych bohaterów serialu. Chciałabym, aby zwiastun został zrobiony w podobnym stylu co ten filmik: https://www.youtube.com/watch?v=DovV1IKcKmA . Podoba mi się przedstawienie na końcu aktorów, a więc chciałabym to samo, tylko zamiast nazwisk autorów to bohaterów opowiadania (czyli Phil Coulson, Daisy Johanson itd.)
  5. Muzyka: Sucker for pain
  6. Napisy: brak
  7. Dodatkowe informacje:
  - kolorystyka - czarno-białe, kolorowe: obojętnie, może być wymieszne
  - nastrój - wesołe, smutne itp: obojętnie
  8. Kontakt: leomay@onet.pl

  OdpowiedzUsuń
 2. 1. Back From The Dead (opowiadanie będzie na wattpadzie, ale na razie nie mogę podać linku, ponieważ czekam na korekcje rozdziału, gdy tylko dodam rozdział podeśle link ;) ) Moja nazwa na wattpadzie to ColorfullSmile.
  2. Damon Salvatore
  3. Kaya Scodelario jako Lauren Irwin/Rose Wayne
  Ashton Irwin
  Luke Hemmings
  Michael Clifford
  Calum Hood
  Megan Fox
  4. Mała Lauren została porwana z miejsca wypadku samochodowego w którym brała udział wraz z swoją rodziną. Będzie ona wychowywana przez porywacza i jego żonę, będzie zmuszana do zarabiania dla nich pieniędzy poprzez ; sprzedawanie narkotyków, nielegalne wyścigi. Gdy nie wykona swojego zadania dostaje karę. Jest bita do nieprzytomności. Dziewczyna nie będzie mieć pojęcia że rodzina która ją wychowuje tak na prawdę nie jest jej rodziną, nie pamięta nic przez wypadek. Trenuje parkour.
  Po 10 latach poszukiwań odnajdzie ją jej starszy brat (Ashton) wraz z przyjaciółmi, którzy są gangiem prześladującym Sydney. Organizują napad na dom w którym znajduje się Lauren, zabierają ją stamtąd siłą ponieważ ona przestraszyła się ich, nie chciała opuszczać domu. Chłopaki wywożą ją do Sydney, gdzie Ashton stara się przywrócić jej pamięć, ona sądzi że to są kłamstwa a tamta rodzina była jej prawdziwą rodziną. Dziewczyna zamyka się w pokoju i unika chłopaków. Po pewnym czasie Lauren powoli odzyskuje pamięć (gdy ogląda zdjęcia i filmy z dzieciństwa oraz swoje stare rzeczy) dzięki czemu zbliża się do swojego brata oraz jego przyjaciół, najbardziej do Luke'a. Razem z chłopakami, bierze udział w wielu akcjach ; wyścigach, napadach. Chodzą razem na imprezy, palą, piją, żyją pełnią życia. Do czasu, aż pewnej nocy nie włamią się do ich domu pracownicy jej porywacza. Dziewczyna ponownie zostaje pojmana, zamknięta w piwnicy, przeżywa okrucieństwa. Lecz ponownie odnajdują ją brat, tylko tym razem akcja nie przebiega tak łatwo jak poprzednio i ktoś zostaje rany. (Tutaj chciałabym abyś w zwiastunie na sam koniec dodała odgłos wystrzału broni i dźwięk szpitalnego aparatu kardiologicznego takie pik pik, a na początku zwiastuna obraz wypadku samochodowego z odgłosem trzasku, krzyku i syren pogotowia ratunkowego)

  5. Najlepiej trzymająca w napięciu, wpasowana do opowiadania. Dlatego tutaj powołuje się na Ciebie ;)
  6. ,,Jestem Rose Wayne..."
  Rodzice, znają jej przeszłość...
  Ukrywają to przed nią...
  Ona, nic nie pamięta...
  Oni, po tylu latach ją odnajdą...
  ,,Nie jesteś żadną Rose Wayne do cholery! Jesteś Lauren Irwin, moją młodszą siostrą!"
  Co byś zrobił gdyby twój dotychczasowy świat w którym żyjesz został zburzony?
  Gdybyś poznał najboleśniejszą prawdę?

  Kolejność napisów już zależy od Ciebie w którym momencie je dodasz ;)
  7. kolorystyka : czarno białe
  nastój : trzymający w napięciu, przerażający
  wygląd napisów : tutaj również zdaje się na ciebie, zrób tak aby było dobrze wpasowane ;)
  8. weronikakyy@gmail.com

  OdpowiedzUsuń

©Zaula