niedziela, 20 lipca 2014

[30-32]-Hopeless

UWAGA! Przeczytaj informację na końcu :*

Hejka!
Po dłuższej przerwie przybywam do Was z trzema  zwiastunami. Raz jeszcze chciałam podziękować dziewczyną za to, że dały mi szansę i przyjęły na stałe. Dziękuję również dziewczyną za to, że złożyły u mnie zamówienia! To na prawdę wiele dla mnie znaczy ^^
Dobra cześć oficjalna za nami, więc teraz tak mniej oficjalnie-Jak mijają Wam wakacje? Zjarani jak murzynki już jesteście? Ja jeszcze dość blada jestem  :/ Cóż na to poradzę? Nic.
Dobra przejdźmy może już do zwiastunów :D


Zamówienie dla Take a smile:
Ten zwiastun to na pewno faworyt tej natki jak i chyba najlepszy jaki zrobiłam. Twoje zamówienie pozwoliło mi się trochę pobawić tym zwiastunem. Skorzystałam jedynie z twoich napisów. Mam nadzieję, że piosenka Ci pasuje- miała być smutna i trzymająca w napięciu- ta właśnie taka dla mnie jest. Czekam na opinię :3

Zamówienie dla Meridiane Falori:

Link do drugiej wersji----> https://www.youtube.com/watch?v=tsV1K_B0ieI

Tak jak prosiłaś wykonałam ten "zwiastun" z dwiema piosenkami. Osobiście bardziej podoba mi się z drugą, ale opinię zostawię już tobie. Miałam mały problem z dobraniem gifów, gdyż chciałaś aby były one kolorowe.  Jeśli masz jakieś, które by pasowała w jakimś momencie, prześlij a dodam je. Masz na to tydzień, bo po upływie tego czasu usuwam projekt z komputera.

Tak, więc to by było na tyle. Liczę na szczere komentarze. W następnej notce, która pojawi się w przyszłym tygodniu (taką mam nadzieję) pokażę Wam dwa zwiastuny.  Zapraszam do składania zamówień, na mojej podstronie.
Od razu chciałam poinformować, że w przyszłą sobotę wyjeżdżam i wrócę dopiero 24 sierpnia (taką mam nadzieję, gdyż 25 chce iść na maraton Marvela do kina ^^). Będę przyjmowała zamówienia, ale będziecie musieli się liczyć z faktem, że dodam go najwcześniej pod koniec sierpnia (koło 28-29).
Na dzisiaj to tyle. Do usłyszenia, buziaki :*
Pozdrawiam Natalia G.

2

 1. Dziękuję ^^^ Podobają mi się oba, fakt, z drugą piosenką lepsze ;)
  Mam tylko malutką prośbę, w zasadzie dwie...
  1. Czy mogłabyś zmienić czcionkę, bo nie czytało polskich znaków.
  2. Może to ja ci źle napisałam w zamówieniu, ale Terratka pisze się przez dwa "r" :)
  Szczerze mówiąc myślałam, że całe wideo będzie się składało z Falena i Ellie, bez jakiś obcych postaci, ale to byłoby już chyba za dużo roboty, żeby zmieniać... No ale ogółem jest ładnie , dziękuje;* Jak poprawisz tą czcionkę to wstawiam na stronkę ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wszystko poprawię, ciesze się, że po części Ci się podoba :*

   Usuń

©Zaula