niedziela, 17 sierpnia 2014

Right now I wish you were here with me

            Hej, kurczę dawno mnie tu nie było. Jak Wam mijają wakacje? Za szybko, no nie? Ja od niedawna spędzam aktywnie (ekhem) czas w swoim domu i ani trochę nie jestem gotowa, by wrócić do szkoły. Naprawdę ani trochę. Wy pewnie już się stęskniliście, za tym, że codziennie widujecie przyjaciół, prawda? Za tym, że możecie się razem śmiać i w ogóle. Ja ani trochę nie mam ochoty wracać do szkoły :(
            Ok, wystarczy, przejdźmy do rzeczy. Na przywitanie chciałam Wam pokazać trzy zwiastuny. Miało być pięć, ale jeden mi nie wyszedł, a podczas tworzenia jednego najzwyczajniej się wkurzyłam i stwierdziłam, że trzy wystarczą :P    
            *Bezczelna reklama* Dwa pierwsze, to zwiastuny mojego bloga, na który bardzo, bardzo zapraszam : )
            A trzeci... No chyba widać ;)

Zapraszam do składania zamówień : )

Monica Xx

6

 1. 1. http://nurse-of-love.blogspot.com/
  2. Karmelowe spojrzenie
  3. Jason Momoa & brunetka w okularach (spójrz na mój nagłówek, skromna i delikatna, żaden kur*iszon! :))) )
  4. Pracownik socjalny (kobieta) pomaga stanąć na nogach mężczyźnie na wózku. (historia miłosna)
  5. Kansas - Carry on my wayward son (piosenka nie jest prosta, to klasyczny rock, ale wiem, że będziesz mieć problem z muzyką i dopasowaniem do niej obrazów... Jeśli dasz radę, to super... Przesłuchaj najpierw całość i zobacz czy ukazała Ci się jakaś wizja, tego wszystkiego co Ci nagryzmoliłam tutaj:P )
  6. Mężczyzna: "Wiatr we włosach, ryk silnika i wolność. Nieograniczona wolność!" (jedzie na motorze, wspominałam, że on miał wypadek właśnie na motorze?); "Zostawcie mnie wszyscy! Nie chce mi się żyć! Nie mam po co!" (rzuca czymś w ścianę np. wazonem i on się roztrzaskuje na kawałki); "Nic nie wskórasz, nie zmienisz mnie... Nie uda ci się to!" (kieruje te słowa do brunetki, będąc na wózku); "Miłość, co to?" (kiedy prawie ją muska ustami, to na koniec zwiastuna).
  Kobieta: "Przegrana dziewczyna z utopijnymi marzeniami" (idzie gdzieś ulicą); "Mam dosyć?! Dlaczego mnie to wszystko spotyka?! (krzyczy w zamkniętym pokoju, jest zła, bo straciła pracę); "Witam, jestem Twoją trenerką, dzisiaj..." (kiedy wita się ze swoim pacjentem, on jej przerywa i wcale nie jest miły i właśnie mówi to: ""Nic nie wskórasz, nie zmienisz mnie... Nie uda ci się to!"); Miłość, w końcu i do mnie przyszła!" (kiedy prawie muska jego usta). MOŻE BYĆ?? :O (jak za trudne i za bardzo wymagające, to daj swoją wizję, taką która jest zbliżona do mojej i na pewno się zgodzę) :))
  7. Kiedy on jedzie na motorze, jako wspomnienie to zrobić czyli czarno białe. Kiedy ona spaceruje po ulicy coś na wzór jesieni i aby liście leciały z drzew. Kiedy on krzyczy i leci wazon też raczej szare odcienie. Kiedy ona wrzeszczy też czarne i białe odcienie. Kiedy się witają, to ma być przesyt kolorów, ale aby to do wszystkiego pasowała i razem tworzyło dobrze zgraną całość. Kiedy jest pocałunek, tylko ich usta są kolorowe, reszta siwo, czarno, biała :)). Ogólnie nastrój nostalgiczny. A napisy pod spodem sceny, tak jakby oni mówili i odbiorca oglądał rzeczywisty zwiastun z kina. Dasz radę? :P

  W razie czego pisz :))

  Ps. Blog jeszcze nie ma szaty graficznej w pełni okiełznanej, ale na dowód tego, że będę go prowadzić są linki blogów, które czytam no i mój stary blog, który też piszę.

  Pozdrawiam i czekam na odzew :))

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zamówienia składamy na podstronach, ale przyjmę je tutaj :) Nie wiem, jak sobie poradzę, ale będę się starać. Zwiastun nie jest łatwy, więc nie wiem, kiedy go zrobię, ale spróbuję jak najszybciej. :)

   Usuń
  2. Super i dziękuję za zaangażowanie i dobre chęci, czekam i powodzenia :)))

   Usuń
 2. Hejiii :)
  1. http://crazy-one-direction-story.blogspot.com/
  2. Karmelowe spojrzenie.
  3. Historia opowiada o psycholożce pracującej w szpitalu psychiatrycznym, która zostaje sierotą. Zostaję nawiedzana przez ducha swojej młodszej siostry, która niedawno zmarła. Twierdząc iż dziewczyna cierpi na schizofrenie jest umieszcza we własnym szpitalu psychiatrycznym. Duch młodszej siostrzyczki nadal ją nawiedza, ale nie chcę jej przestraszyć.. lecz pomóc jej rozwiązać najstraszniejsze tajemnice jej rodziny o których nawet nie przyszło jej śnić. Przy tym pomaga jej nowy terapeuta Harry i jej ochroniarz Niall, którzy rywalizują ze sobą o serce dziewczyny. Dzięki nowym przyjaciołom Lizzy nie czuje się tak źle w zakładzie. Wszyscy pomagają odkryć tajemnice jej rodziny, które okazują się bardziej zaskakujące i smutne niż jej się wydawało. - to jest mniej więcej opis opowiadania :)
  Co do muzyki.. nic nie znalazłam odpowiedniego do tego opowiadania. Myślę, że to może być jakaś cicha melodia, ale trochę niepokojąca, co o tym myślisz?
  Napisy :)
  - Lizzy, zostaje sierotą..

  - Zostaję nawiedzana przez ducha zmarłej siostrzyczki..

  - Zostaję uważana za chorą psychicznie..

  - Ona nie chce jej skrzywdzić.. Chcę jej pomóc..

  - Tak jak oni..
  ( Candice Accola, Louis Tomlinson, Zayn Malik, Harry Styles, Niall Horan, Liam Payne.)

  - Odkryć najciemniejsze tajemnice jej rodziny o których nawet nie śniła w najstraszniejszych snach..

  - Harry i Niall rywalizują..

  - O nią..

  - Czy jakikolwiek związek ma szanse przetrwać w zakładzie psychiatrycznym?

  - Czy uda jej się odkryć wszystkie rodzinne sekretny kiedy jest zamknięta w takim miejscu?

  - Którego wybierze? ( Harry i Niall )

  7. Bohaterowie: Sasha Pieterse jako Lizzy Walker, Harry Styles, Niall Horan, Louis Tomlinson, Liam Payne, Zayn Malik, Candice Accola jako Nadie Carpie oraz duch dziewczynki Katie Walker jako duda bundchen :)
  Prosiłabym, aby raczej zwiastun był bardziej mroczny, przerażający i smutny :)
  Kolory czarno-białe :D
  Więc to chyba wszystko :)
  Mam nadzieje, że mi go zrobisz i że nie wymagam za wiele :)
  Z góry dziękuje i pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń

©Zaula