piątek, 16 stycznia 2015

[64] But I'll wait for you come this summer.

Hej,
Więc tak, jednym z moich postanowień noworocznych było robienie więcej zwiastunów wolnych i dlatego naszła mnie chęć zrobienia tego oto "zwiastunu".
Wiem, że może powinnam zająć się w pierwszej kolejności zamówieniami, ale postanowiłam jednak nie robić tego co powinnam.
Tak po krótce, zwiastun jak wiele tego typu z serialu "Plotkara" opowiada/obrazuje historie Chucka i Blair. Wybrałam tych właśnie bohaterów, bo w jakimś stopniu utożsamiam się z Blair, a Chuck'a uwielbiam.
Polecam serial "Plotkara".


Zwiastun nie jest perfekcyjny i w niezbyt dobrej jakości, a ścieżka dźwiękowa to już wgl porażka, ale mam nadzieję, że nie jest tak źle.
Przepraszam za mój niezrozumiały słowotok(czy jak to się tam nazywa) i przypominam, że nabór do zwiastunowni został otwarty i można się zgłaszać. Liczba miejsc nie jest ograniczona.


1

  1. Ścieżką dźwiękową się nie przejmuj. W tym programie na nic lepszego się liczyć mnie da. co do całego zwiastuna, mogłaś poszukać szybszych gifów i zrobić je wszystkie czarno białe- byłoby znacznie lepiej. Ale skoro masz zamiar robić więcej takich filmików to na pewno po pewnym czasie będą one znacznie lepsze :)
    Powodzenia :*

    OdpowiedzUsuń

©Zaula