niedziela, 29 marca 2015

[88] please don't wake me now


Hej,
wiem, znowu mnie długo nie było. Zamieniam się w rasowego leniwca. Ostatnio ciągle tylko siedzę na twitterze albo czytam książki i kompletnie nie mam na nic ochoty, a szczególnie na naukę. Jeszcze ta pogoda — raz zimno, raz ciepło. Chcę już wakacje ;-;

Dzisiaj mam filmik na miesiąc tematyczny. W marcu tematem jest humor, więc postanowiłam, że zrobię filmik z moim ukochanym Damonem. Oto rezultat mojej pięciogodzinnej pracy:


Więc po pierwsze — zlepka, zlepka, zlepka. Znowu nie ma efektów, bo nie umiem ich wpasować, a w dodatku jest bardzo mało głosu. To dlatego, że początkowo była użyta inna piosenka, do której nijak nie pasowały mi głosy, a później, gdy ją zmieniłam, po prostu nie chciało mi się już tego dodawać. Nie mam tutaj sezonu 6, co jest, według mnie, bardzo przykre, bo uwielbiam ten sezon, ale go po prostu jeszcze nie pobrałam. Jest też mało scen z sezonu 3, bo jakoś o nim zapomniałam, nie pytajcie jak... Jakość niektórych momentach pozostawia też wiele do życzenia, ale to dlatego, że Sony Vegas nie obsługuje formatu w jakim mam sezon 1, 2 i 3, więc musiałam je konwertować, a efekt widać na filmiku.Co do drugiego fanvida z Love, Rosie, o którym kiedyś wspominałam, postanowiłam połączyć go z Caroline i Stefanem z TVD, nie wiem, jak mi to wyjdzie, a co ważniejsze — kiedy.

Nie będę się więcej rozpisywać, do następnego,

monica xx

1

  1. Ten filmik jest niesamowity! Boże, kocham Damona nad życie! :D

    OdpowiedzUsuń

©Zaula