czwartek, 5 listopada 2015

[166 - 169] And there are days when I'm losing my faith


Hej! Przychodzę z podkulonym ogonem, ponieważ nie było mnie tutaj ponad miesiąc. Nie wiem, jak to się stało, październik minął mi, zanim zdążyłam się zorientować, że się zaczął. Cały poprzedni miesiąc wydaje mi się jedną całością. Najbardziej chciałam przeprosić dziewczyny, które u mnie zamawiały za tak długi czas oczekiwania. W końcu jednak udało mi się wykonać oba zwiastuny, a gdzieś tam wcześniej również dwa fanowskie vidy, które również chciałam wam pokazać. Przejdźmy więc od prac.

Zwiastun dla Skyfallgirl
Szczerze? Nie do końca wiedziałam, czego oczekujesz. Na początku właściwie nie miałam pomysłu, a gdy już w mojej głowie pojawił się pomysł, okazało się, że nie tak łatwo będzie znaleźć odpowiednie sceny i odpowiednio je zedytować. Ostatecznie w pierwotnej idei pozostał tylko początek. Właściwie nie wiem, czy bym go dzisiaj tutaj dodawała, gdybym podczas oglądania The Originals nie natknęła się na ten cytat o rodzeństwie. Jestem nawet zadowolona z tego, co mi wyszło. Czekam na twoją opinię :)

Zwiastun dla Mrs. Bass
Miałam problem ze scenami. Nie mogłam ich znaleźć, szczególnie tych z Dylanem. Z tego powodu nie wszystko jest dobrej jakości. W dodatku po przesłaniu na YT, dostałam informacje o wyciszeniu muzyki, więc na szybko znalazłam cover. Myślę, że nie wygląda to najgorzej, chociaż przyznam, że trochę się wkurzyłam. Nie robię już nic z piosenkami Taylor Swift xd Mam nadzieję, że ci się spodoba.

Alex x Rosie & Stefan x Caroline
Już dawno dawno temu pisałam, że mam zamiar wykonać jeszcze jeden filmik z Alexem i Rosie. Postanowiłam jednak dodać do nich Stefana i Caroline, ponieważ ostatnio zaczęłam lubić tę parę. Ogólnie jestem średnio zadowolona, trochę mi nie wyszedł.

Kai
Ten filmik powstał... tak po prostu. Chciałam coś zrobić, coś szybkiego, więc to oto powstało. Nie jest najlepsze, nie do końca mi się podoba, no ale trudno.

To tyle, na razie zamówień nie przyjmuję, ponieważ nie chcę powtarzać sytuacji z tak długim oczekiwaniem.
monica xx

3

 1. Idę umierać. Dziękuję. Pa.
  Jesteś cudowna. Każde moje opowiadanie będzie kierowane do ciebie. Naprawdę.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. nie zdążyłam wysłać do ciebie wiadomości, że zwiastun jest gotowy haha :D bardzo się cieszę, że ci się podoba i, oczywiście, zapraszam w przyszłości :)

   Usuń
 2. witaj,
  świetne zwiastuny - wszystkie cztery, jak dobrze przeliczyłam. jedyne co mnie zdenerwowało - ale nie chodzi mi o zwiastun ani jak go zrobiłaś jest stefan i caroline, nie będę drążyć tematu. aż chce się takie zwiastuny oglądać - każdy przemyślany szczegół, kolorystyka, układ. po prostu gratulację! pozdrawiam, megan.

  OdpowiedzUsuń

©Zaula