sobota, 3 września 2016

[238-239] Remember Me For Centuries

Znalezione obrazy dla zapytania selena gomez tumblr gif 
Cześć! Jak tam pierwszy dzień w szkole? Ja osobiście cieszę się z weekendu, ponieważ w poniedziałek już mam kartkówkę. Nie mogło być lepiej. Hasło matura pojawia się w każdej minucie lekcji, a do tego jeszcze dochodzi egzamin zawodowy. Jednym słowem czeka mnie ciężki rok. Oczywiście w planie mam dalej dodawanie systematycznie notek, nie mam zamiaru zaniedbywać tej pasji, a wręcz przeciwnie cały czas się rozwijać. 
Dzisiaj oddaję dwa zamówienia. Chciałam dodać również jakiś fanvid, ale gdy tylko się za niego zabieram to wena mnie opuszcza, a jeżeli zaczynam już coś "tworzyć" to wcale nie jest to takie piękne jak w mojej głowie. Może w kolejnej notce uda mi się coś pokazać ;D

Zwiastun dla Bertie: Pierwszy raz spotkałam się z takim czymś, że komuś aż tak zależy na zwiastunie robionym przeze mnie. Dlatego też pomimo małych nieporozumień zwiastun robiło mi się całkiem dobrze


 Zwiastun dla Queen Aryenne:
Zwiastun zrobiłam dosyć szybko, chociaż ciężko było znaleźć sceny, które dobrze prezentowałyby się przy tym efekcie. Ogólnie myślę, że nie jest zły, chociaż jak teraz go oglądam to kilka rzeczy bym zmieniła.
Resztę zamówień oddam w przyszłej notce. Cieszę się, że tak dużo z was zgłasza się do mnie po zwiastun. Kolejka nadal otwarta. Tym bardziej, że jak Dora wspomniała w swojej notce na razie na zwiastunowni pozostałyśmy we dwie. Zachęcam was więc również do zgłaszania się do naszej załogi. ;)

2

 1. Ogólnie zwiastun jest świetny i końcowy efekt bardzo mi się podoba, ale także zmieniłabym kilka rzeczy.
  Trochę inaczej wyobrażałam sobie dialog pomiędzy Isabelle a Sherlockiem (inne sceny). I troszkę mało było scen z Isabelle/Alison/Sashą Pieterse, w szczególności w drugiej części zwiastuna. Po prostu jak widzę są prawie same sceny z "Sherlocka", oczywiście rozumiem, że takie łatwiej znaleźć :)
  Ogromnie dziękuję za wykonany zwiastun i pomimo tego co napisałam wyżej i tak mi się podoba.
  Aryenne

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Rozumiem o co ci chodzi. ;) Mogłaś wspomnieć jaką konkretną scenę mam użyć przy dialogach, ponieważ ciężko jest samemu, trafić w odpowiednią ;D Jeżeli chcesz możesz skontaktować się ze mną na maila, a poprawię zwiastun. :)

   Usuń

©Zaula