piątek, 20 czerwca 2014

[14-16] Everything will change

Hejka :*
Co tam u Was słychać?
Mam nadzieję, że dziewczyny nie będą miały pretensji o to, że dodaję już notkę, ale nie chciałam dłużej z nią zwlekać.
Na początek chciałam podziękować jednej dziewczynie, że złożyła u mnie zamówienie. Dostałam dzięki temu kopa (takiego małego) że zrobić zaległe zamówienia. Udało mi się zrobić dwa takie bardzo, bardzo zaległe i jeden trochę nowszy. Nie przedłużając zapraszam do oglądania i oceniania.

Zamówienie dla LCU:
Jak wiesz uwielbiam twoje zamówienia! Podajesz mi zawsze wszystkie napisy i gify oraz muzykę. Takie prace robi się migusiem i oto efekt takiej pracy. Zwiastun mi się podoba jednak nie jestem ni,m jakoś mega zachwycona. Opinię twoją już znam, czekam teraz na innych.

Zwiastun zamówiłaś u mnie jakieś dwa miesiące temu. Zwlekałam z nim niemiłosiernie. Kompletny brak koncepcji oraz chęci. Jednak jednej soboty powiedziałam sobie "Walić to! Masz 30 minut na zrobienie tego! Wyjdzie jakie wyjdzie, ale ma być!" I wyszło jakie wyszło. Początek mi się nawet podoba, jednak końcówka taka denna trochę. Jak to puściłam koleżance to aż się wzruszyła. Opinię twoją znam czekam na innych :D

Zamówienie dla Diany...♥
Ten zwiastun mi się podoba. Piosenka fajnie pasuje, gify są w miarę dobre i całość spójna. Myślę, że jest dość treściwy i nie muszę dodawać, ani odejmować jakieś napisy bądź całe wątki. Czekam na twoją opinię i jeszcze raz przepraszam, ze tyle musiałaś czekać :)

I to by było na tyle. Licze na chociaż 2 komentarze pod ta notka i bardzo zapraszam do składania zamówień na mojej podstronie. 
Buziaki i do usłyszenia ♥ 
Pozdrawiam Natalia G. 

3

 1. Pierwszy zwiastun jest cudowny taki jvjifeqiuveqwhnuieq <3
  Jest tak cudownie dopracowany i wszystko się pięknie dopełnia.
  Drugi też jest niesamowity :) Wszystko jest takie przerażające. Muzyka fajnie wszystko dopełnia.
  Trzeci czyli mój, jest jaki i również niesamowity! Tylko napisałaś, że "Dopóki ON jej nie gwałci.." Od razu pomyślałam sobie, że ten ON to Harry, ale przecież w tym opowiadaniu Harry nikogo nie gwałci ponieważ on o nią walczy, a ona całe życie zgrywa niedostępną. Więc jako jedyne to nie pasuje.. :) Jakbyś mogła usunąć te on i wkleić ktoś było by cudownie! <3 :)
  Ogólnie cały zwiastun mi się podoba, ale niektóre treści są takie.. nie wiem jak je określić.. np. w tym, że "Pojawiają się nowe uczucia.." Alice wychodzi na dziewczynę która się cały czas zakochuje.. Może dodałabyś tam jakiś napis, że to nie była prawdziwa miłość tylko po prostu zauroczenie, które wychodziło z bohaterskiego zachowania Niall'a? Iii, może dałabyś coś jeszcze o Ninię, która pomieszała i nadal miesza i próbuję rozdzielić Harry'ego i Alice oraz zniszczyć Al i jej dzieci?
  Zwiastun mi się podoba, ale nie jestem pewna czy od jest całkowicie do mojego opowiadania..
  Wszystko inne mi się podoba :)
  Cóż jeśli poprawisz to będzie cudownie. Jeżeli nie - zrozumiem.
  Bardzo Ci dziękuje i pozdrawiam ;*

  OdpowiedzUsuń

©Zaula