środa, 15 października 2014

[43-44] I need somebody...

Hey :)
Dzisiaj ma dla Was dwa zwiastuny. W następnej notce pojawią się kolejnej dwa lub trzy :) Zobaczę jak wyrobię z czasem, gdyż przyszły tydzień mam cały zawalony..... 

Zamówienie dla Juliet:


Nie wiem co o nim powiedzieć..... stosowałam się do twoich wskazówek i mam nadzieję, ze Ci się podoba :) Jeżeli mam coś zmienić to mów.

Zamówienie dla Alex Hemmings:


Strasznie lubię robić zwiastuny kiedy mam podane napisy i mniej więcej gify :) Oczywiście jak mam mnóstwo czasu to wszystko robię sama, ale obecnie mi go brakuje, więc jestem Ci wdzięczna za podanie wszystkiego ^^ Mam nadzieję, że się podoba.

To tyle ode mnie :*
Do usłyszenia,
Natalia G
xoxo

2

 1. Baaaardzo mi się podoba :D Właśnie o coś takiego mi chodziło. Dziękuję, dziękuję i jeszcze raz dziękuję :3

  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. Zbieram się już od jakiegoś czasu, by napisać ten komentarz, ale ciągle brakuje mi czasu ;-; W końcu jednak się zmobilizowałam, bo chcę Ci powiedzieć coś ważnego... *poproszę fanfary w tym momencie*...
  Zakochałam się w pierwszym zwiastunie! Naprawdę obrzydliwie mi się podoba. Wszystko tak idealnie do siebie pasuje, że nie mogę przestać się tym zachwycać. No i to w sumie tyle Ci chyba chciałam powiedzieć xD W drugim zwiastunie cały efekt psują polskie znaki, niestety, ale pierwszy wyszedł Ci genialnie.
  Ah, jeszcze jedno. Z tego, co pamiętam (a moja pamięć mnie naprawdę nie lubi), tworzysz w Movie Maker'ze, nie mylę się?
  Ok, załóżmy, że nie... Nie myślałaś może o przeniesieniu się do Sony Vegasa? Nie jest zbyt prosty, jednak daje mnóstwo możliwości i uważam, że powinnaś z nim spróbować.

  Pozdrawiam, Monica :)

  P.s. Zmieńcie może szablon, na coś bardziej związanego z tematyką (tak, tak, wiem, że ten wybrałam ja xd)

  OdpowiedzUsuń

©Zaula