środa, 2 września 2015

[149 - 150] you taught me how to be someone


Cześć wszystkim, wracam tutaj po naprawdę długiej przerwie. Tęskniliście? Ja przyznam, że przez te dwa miesiące trochę brakowało mi robienia filmików, a gdy wróciłam do domu i usiadłam przed komputerem, nie potrafiłam się posługiwać myszką (efekt dwumiesięcznego posługiwania się laptopami). Jak rozpoczęcie roku? Ja trochę się boję. Chciałam też przy okazji powiedzieć, że nie będę w tym roku szczególnie aktywna ze względu na czekające mnie egzaminy, które chciałabym jednak dobrze napisać. A kończąc już, chciałam jeszcze tylko powitać nasze dwie nowe stażystki (powodzenia, dziewczyny!) i zaznaczyć, że nabór wciąż jest jeszcze otwarty, więc jeśli ktoś ma chęci - zapraszam. No i przyjmuję zamówienia.

Oczywiście, nie przychodzę do Wasz pustymi rękami. Mam do pokazania dwa vidy, miał być jeszcze zwiastun wolny, ale to już innym razem, gdy uda mi się go skończyć ;)

Zrobiłam go jeszcze przed wakacjami i, gdy go teraz oglądam, widzę masę rzeczy, które powinnam była poprawić/zrobić inaczej. Myślę jednak, że mogło też być gorzej, jednakże nie jestem z niego szczególnie zadowolona.


Ten zrobiłam już po powrocie, tak na szybko. Komputer mi się buntował i nie mogłam go wyrenderować, ale w końcu mi się udało. Jestem z niego średnio zadowolona, również widzę kilka rzeczy do poprawki, jak te przejścia, gdy ekran robi się czarny, ale tak właściwie nie chce mi się szukać sposobu, by to naprawić, jestem już dostatecznie zła na Vegasa, więc sobie odpuszczę xd 
Co sądzicie o filmikach?
monica


5

 1. Kochana błagam wbij do mnie i naucz mnie obsługi tym programem :o Błagam! Te filmiki są po prostu boskie!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję za miłe słowa :) A w obsłudze Vegasa jestem raczej amatorką, nie potrafię zrobić jeszcze tak wiele rzeczy, które widzę w filmikach bardziej doświadczonych i obytych z programem osób. Jednak Sony Vegas sam w sobie nie jest taki zły, jeśli spędzi się trochę czasu na oglądaniu poradników na yt ;)
   pozdrawiam, monica xx

   Usuń
 2. Tak bardzo potrzebuję zamówić u ciebie zwiastun, że idę to robić.
  Haha, składnie w tym zdaniu lezy.

  OdpowiedzUsuń
 3. Jak nazywa się piosenka z drugiego filmiku? Jest piękna. A tak na marginesie... te filmiki są świetne :) Zakochałam się w nich.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. to sleeping at last - saturn
   dziękuję za miłe słowa xx

   Usuń

©Zaula