piątek, 26 lutego 2016

[197 - 198] Sometimes i feel like i can just explode


Cześć kochani! Jak zwykle "nowa" dodaje najwięcej :D Ale miałam długą przerwę od pracy na jakiejkolwiek zwiastunowni i mam kilka prac w zanadrzu. Dzisiaj przychodzę do was z pierwszym zamówieniem i kolejnym multifandomem :) 


Zamówienie było dla mnie nie lada wyzwaniem. Nigdy nie oglądałam Plotkary i nie do końca wiedziałam jak dopasować sceny tak, żeby tworzyły ładną całość. Na szczęście jakoś mi się udało. Zmawiającej praca się podoba, a to najważniejsze :) 

Od dawien dawna zbierałam się, aby zrobić coś takiego. Pisałam Wam, że mam obsesję na punkcie seriali Julie Plec, prawda? Zawsze robiłam fanvidy o danych parach, a tutaj zebrałam siły i zrobiłam coś więcej. Oczywiście, jak zwykle, praca mnie nie zadowala. Jest kilka niedociągnięć, jak głosy, które nie zawsze się wpasowują, itp., ale pamiętajcie, że wciąż się uczę! Jeszcze bardzo daleko mi do jakiegokolwiek poziomu :) Poza tym, smutne i mroczne prace są zwykle trudniejsze w wykonaniu, od tych wesołych i uroczych. Przepraszam również za brak intra w tej pracy, ujęłam jednak w opisie link do strony :)
PRZYJMĘ KOLEJNE ZAMÓWIENIE, ZAPRASZAM DO ZAKŁADKI! 

3

 1. Świetny zwiastun! A co do drugiego filmiku, po prostu go uwielbiam!! Kocham Pamiętniki i The Originals i oglądając, przypominałam sobie te wszystkie momenty, te wszystkie śmierci. Świetnie ci wyszedł ten filmik, czekam na więcej takich! :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ach, i nie musisz umieszczać intra w pracach tego typu (mówię o tej drugiej), mogłoby to zepsuć efekt, intro dawaj tylko w zwiastunach ;)

   Usuń
  2. Dziękuję! Cieszę się, że praca się podoba- sama jestem z niej ogromnie dumna :D
   Okej, będę pamiętała :)

   Usuń

©Zaula