piątek, 19 lutego 2016

[195- 196] I'm Back


Cześć i czołem. Z tej strony Dora- pamiętacie mnie? Kiedyś przeszłam tutaj staż, ale niestety musiałam zrezygnować. Jednak teraz wracam! 
Nie będę dużo o sobie pisała, na temat zamówień przeczytacie w mojej zakładce. A teraz pokażę Wam moje dwie najnowsze prace.
Są to fan-wideo z Pamiętników Wampirów i The Originals, ponieważ te dwa seriale to moja słodka obsesja- zobaczycie później :D 

Zapraszam Was do oglądania :) 


Rzecz jasna Damon i Bonnie to jedna  z moich ulubionych par. Lubię ich, ze względu na ich przyjaźń- wiadomo moja miłość do nich zaczęła się w szóstym sezonie i chyba nigdy się nie skończy. Chociaż Pamiętniki Wampirów zdecydowanie dotykają swojego kresu...Film mi się podoba, jednak końcówka nieco mi uciekła i zbyt późno to zauważyłam. 
 A tutaj uciekła mi kolorystyka jednego klipu- kiedy Elena atakuje kobietę przy samochodzie, jednak również za późno to zauważyłam. To jest u mnie normalne :D Poza tym myślę, że film pozostawia wiele do życzenia. Pomysł był spontaniczny, luźny i szybko go wykonałam, wiec na pewno ma mnóstwo niedociągnięć. Jak, np. to, że nigdy nie potrafię dopasować napisów tak, aby były równo z muzyką, albo chociaż dobrze wcielały się w scenę. No cóż, ciągle się kształcę :D 

Przyjmę jedno zamówienie, na tydzień. Pasuje? Myślę, że ja będę w stanie się wyrobić, a Wy nie będziecie musieli czekać latami :D Do zobaczenia ! 
4

 1. Uwielbiam drugi filmik! :D Ta piosenka jest cudowna, próbowałam z nią nawet coś zrobić, jednak chyba źle się za to zabrałam, bo ostatecznie filmik skończył wśród 'niedokończonych'. No i moje kochane panie <3 Szkoda, że na końcu tak jakby się urywa, jednak poza tym, dobra robota!
  No i, jak już wspominałam, bardzo się cieszę, że dołączyłaś do naszej załogi! :D
  Pozdrawiam, monica xx

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki :D Jakoś nie miałam pomysłu na tą końcówkę. Raz film był za długi, więc chciałam go skrócić i wyszedł za krótki :D No cóż, tak to już bywa.
   Ja też się cieszę, że wróciłam ! :*

   Usuń
 2. Uwielbiam ta piosenkę z drugiego filmiku. Mam pobrane Vegas pro 13 ale nie mam cierpliwości :/

  OdpowiedzUsuń
 3. Uwielbiam ta piosenkę z drugiego filmiku. Mam pobrane Vegas pro 13 ale nie mam cierpliwości :/

  OdpowiedzUsuń

©Zaula