środa, 17 lutego 2016

[189 - 194] the boy saw a comet


Blogger jest okropny, szczególnie wersja mobilna, ugh. Dzisiaj nie mam dla Was żadnego zwiastunu i w najbliższym czasie raczej mi się to nie uda, ponieważ niedawno zaczęłam ferie i wyjechałam do rodziny. W ostatnim czasie udało mi się jednak zrobić kilka vidów na moim drugim kanale i chciałam je wam pokazać, by nie było tutaj tak pusto ^^

multifandom
Robiłam już kiedyś coś do tej piosenki, jednak tym razem jestem bardziej zadowolona z efektu (choć niecałkowicie).

 anakin + padme
Ostatnio mam małą obsesję na ich punkcie haha Byli moim pierwszym otp, uwielbiam ich oraz ich piękną choć tragiczną historię. Z filmiku nie jestem szczególnie zadowolona, ale wydaje mi się, że jest w porządku.

sam and elena
To mój drugi filmik z nimi i, choć uważam, że jest lepszy od pierwszego, i tak jest okropny xd

hayley and jackson
Jestem bardzo zadowolona z tej pracy, ale wiem, że mogłaby być lepsza. Zrobiłam ją tego samego dnia, gdy zobaczyłam odcinek i wlałam w nią wszystkie emocje, które towarzyszyły mi po śmierci Jacksona.

anakin and padme
Jak już wspominałam, uwielbiam ich i mam obsesję xD Jestem nawet zadowolona z tego filmiku, kocham tę piosenkę i uważam, że świetnie pasuje do tej dwójki ^_^

sam, elena, dean
Kolejny crossover. Uwielbiam ich po prostu haha <3 wiem, że nie jest najlepszy, jest krótki i w ogóle, ale myślę nad częścią drugą. Nie jest dłuższy dlatego, że nie podobała mi się dalsza część piosenki.

Trochę tego dużo się nazbierało ;P Mam jeszcze przygotowane filmiki do opublikowania na czas tych dwóch tygodni, ale na razie nic nie uda mi się stworzyć. Mam jeszcze jeden zwiastun do zrobienia, więc zamówień nie przyjmuję. 

monica xx

2

 1. Najbardziej spodobał mi się pierwszy filmik ;)
  Też uwielbiam Anakina i Padme <3 W ogóle kocham Star Wars :D
  Co do drugiego filmiku z Anakinem i Padme to fajnie by było jakby na końcu samego filmiku dodać ten moment jak Anakin stał się Darthem Vaderem i na wieść o tym, że jego żona nie żyje strasznie krzyczy. Nie znam się na robieniu filmików, ale to tylko takie moje widzimisię. Świetne filmiki.
  Pozdrawiam! ;*

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Myślałam nad tym, by dać tam na końcu tę scenę, jednak tak jakoś mi się nie komponowała. Dziękuję za opinię i miłe słowa!

   Usuń

©Zaula