poniedziałek, 29 lutego 2016

[200 - 201] to be right there in that moment you'd give anything to be


Hej, ja dzisiaj tak szybko. Mam jedno zamówienie (w końcu) i jeden filmik, więc przejdźmy do rzeczy.

zamówienie dla ♥тяαмρкσωα кѕιężиι¢zкα♥
Szczerze powiedziawszy, jestem pewna, że nie o to ci chodziło. Poczekam jednak na twoją opinię, Wybacz mi, ale nie byłam w stanie tam wcisnąć postaci rodziców i babci, po prostu nigdzie nie znalazłam dla nich miejsca. Wiem, że jest kiepski i najpewniej ci się nie spodoba, ale od dwóch tygodni nie dotykałam Vegasa, jestem zmęczona i nie chciałam, żebyś czekała dłużej. Mogę go poprawić/spróbować zrobić od nowa, jeśli chcesz.

obi-wan, anakin
Zrobiłam go jeszcze przed feriami, a potem tylko opublikowałam. Nie jestem szczególnie zadowolona, ale uwielbiam historię Anakina i Obi-Wana, jest smutna i piękna. Jak zwykle, gdy robię coś ze Star Wars, słychać muzykę z filmu, strasznie mnie to denerwuje, muszę nauczyć się jakoś sobie z tym radzić,
Mam też wiadomość. Otóż do egzaminów, które są w kwietniu, nie będę przyjmować zbyt wiele zamówień. Kolejka będzie otwarta, ale pomimo tego, wybaczcie, zwiastun wykonam tylko jeśli naprawdę przypasuje mi zamówienie, jakoś mnie zaciekawi.
Coś czuję, że dziewczyny w końcu wywalą mnie z załogi haha xd

monica xx

P.S. To już dwusetny zwiastun na naszej stronie! Jak ten czas szybko leci! Dziękuję wszystkim, którzy nam zaufali i złożyli zamówienie, jesteście wspaniali!!

2

  1. Zwiastun wyszedł Ci cudownie! Podoba mi się nieziemsko, a do tego ta piosenka w tle- aż ciarki mnie przeszły- gratuluję :D

    OdpowiedzUsuń

©Zaula