wtorek, 19 lipca 2016

[224-226] Don't worry about me...

Cześć i Czołem.
Tak, nie ma nas.
Dlaczego?
Kto to wie?
Dzisiaj mam dla Was 3 prace. Dwa zwiastuny i jeden fanvid. Mam nadzieję, że się Wam spodobają!
Ten film miał iść do poprawki, ale... Zamawiająca nie zgłosiła co konkretnie chce abym usunęła, a co dodała, więc pokazuję Wam wersję numer jeden. Szczerze? Mogło być lepiej.A tutaj znowu Selena w roli głównej i pan z dawnego 1D. Cóż, mi się podoba zwiastun, ponieważ mniej więcej znam fabułę. Ale czy mówi on coś Wam? Jakoś wątpię. Póki co Zamawiająca nie wyraziła opinii.A to moje któreś już z kolei multicouples. Tym razem starałam się dwa razy mocniej. Piosenkę dosłyszałam w ostatnim sezonie TVD i od tamtej pory nie mogłam przejść nad nią do porządku dziennego. Po prostu musiałam jej do czegoś użyć i oto efekt. Wolne, dokładne i ładne filmy to mój konik. Może powinnam spróbować żwawszej muzyki, weselszych tematów? Zobaczymy co czas przyniesie. Film jest dodany na mój nowy kanał na YT. Będą tam publikowane tylko i wyłącznie filmy fanowskie mojego wykonania. 

Przyjmę zamówienie, może dwa...
Miłego, Dora ♥


4

 1. Zwiastun bardzo mi się podoba i czuje się jakby to był kolejny wspaniały prezent na urodziny!
  Cieszę się, że nie dodałaś napisów, bo nie podobają mi się one w zwiastunach. Niestety sama nie wiem czemu. Bardzo mi zależało na cytacie "You've got me baby, are you mine?". To jest podtytuł i ważny cytat w opowiadaniu. Głównie dlatego wybrałam tą piosenke, ale nic nie szkodzi. Nie potrzebnie dodawałaś też tak dużo narkotyków - chodzi mi o amfetamine/ekstaze (nie jestem pewna co to jest). Jeżelo mówiłam o używkach chodziło mi głównie o papierosy, alkohol i zioło.
  Mimo wszystko jestem zakochana w zwiastunie i dziekuje bardzo!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. I po obejrzeniu tego zwiastunu po raz 5, zauważyłam, że nie ma drugiej zwrotki. Która miała dwa istotne zdania, ale chyba w sumie lepiej, że jej nie ma. Jeszcze raz dziękuje!!

   Usuń
  2. Nie byłam po prostu w stanie znaleźć tak dużej ilości materiałów, aby zwiastun był na tyle długi, że dotarłby do drugie zwrotki. Przepraszam. Cieszę się, że mimo wszystko ci się podoba. Prezent na urodziny? Świetnie, wiec wszystkiego najlepszego ! :)

   Usuń
 2. Hej! Można jeszcze złożyć u Ciebie zamówienie na zwiastun?

  OdpowiedzUsuń

©Zaula