piątek, 14 października 2016

[243-244] I JUST WANT YOU


Cześć. To znowu ja. Skoro ostatnią notkę dodałam z małym opóźnieniem, to teraz postanowiłam "wyrobić się" trochę szybciej.  Tym bardziej, że ostatnio jestem trochę chora, także oprócz wychodzenia do szkoły, cały dzień siedzę w domu. Więc czym mogłabym się zająć, jak nie tworzeniem zwiastunów ;)

Zwiastun dla Margaret Black:
Praktycznie przez cały tydzień robiłam tą pracę. Po prostu spodobała mi się tematyka i chciałam go dopracować w każdym calu. O dziwo, pierwszy raz miałam więcej filmików niż muzyki, dlatego też musiałam pousuwać kilka scen, ponieważ muzyka tak mi przypadła do gustu, że nie chciałam jej zmieniać. ;)

Poprawiony zwiastun dla Diany:
Zmieniłam muzykę. Chciałam wysłać go na maila, ale usunęłam komentarz z zamówieniem i nie zapisałam. Mam nadzieję, że teraz wszystko działa. W razie co będziemy kombinować dalej. ;)
 Przyjmę kolejne zamówienia. ;D

7

 1. Wszystko mi działa!
  Nie wiem czemu, ale zwiastun nie jest jakby w moim stylu. Ta kolorystyka mnie razi i mam wrażenie, że muzyka nie pasuje. Mam wrażenie, że nic do siebie jakby nie pasuje. Nie jest on taki spójny. Wyobrażałam sobie małe przyspieszenie po cytacie "I chłopak którego to intryguje". To jest moja wina, że nie sprecyzowałam tego co oczekuje. Mimo wszystko dziękuję bardzo za zwiastun!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To ze muzyka nie pasuje to się spodziewałam poniewaz sczerze powiedziawszy dodałam pierwszą lepszą po to żeby sprawdzić czy wszystko działa. Sceny były dopasowane od poprzedniej piosenki. Ciężko jest trafić w czyjeś gusta
   dlatego powinno się dokładnie pisać jak wyobrażasz sobie zwiastun.

   Usuń
  2. Zauważyłam właśnie, że ta muzyka jakoś tak nie kryje się właśnie z akcją w zwiastunie :) Mimo wszystko dziękuję i nie będę już Cię nim męczyć!

   Usuń
 2. A chciałabyś mi zdradzić, co to za świetna piosenka w drugim zwiastunie? :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Przepraszam, że komentuję tak późno, ale automatycznie sprawdzałam emaila i twoją podstronę, więc omijałam główną i nie zauważyłam pracy.
  A co do pracy to... wow. Po prostu wow.
  Jest to o wiele lepsze niż myślałam, że będzie - sama nigdy nie zrobiłabym czegoś tak dobrego. Całość wyszła płynnie, muzyka dobrze się komponuje, a końcówka wygląda bosko <3
  Nie pozostaje mi nic innego, jak ci podziękować i złożyć w twoją stronę wirtualne ukłony.
  Dziękuję <3

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cieszę się, że przypadł do gustu <3 Dzięki wielkie ;)

   Usuń

©Zaula