sobota, 19 listopada 2016

[249 - 250] UMARLI NIE ŚPIĄ

Cześć.
To znowu ja - Dorcia.
Ostatnio bywam tu sama, ale to nic. Jakoś to przeboleję.
Zauważyliście, że środowisko zwiastunów powoli wygasa? Aktywność autorek spada, pomimo tego, że popyt na filmy jest naprawdę duży.
No nic, do rzeczy.
Miał się tu dzisiaj pojawić film o Katherine Pierce, ale nie dałam rady.
Mam za to dla Was dwa zamówienia, w tym jedno, które było dla mnie bardzo, bardzo ważne. 
Mam nadzieję, że oba przypadną Wam do gustu :)Tutaj nie było łatwo. Daniel Sharman i Jade Thirlwall w tematyce zakazanego romansu. Cóż, nie powiem, trochę się namęczyłam :) Co jest najważniejsze? Że Zamawiającej się spodobało! ♥ 


To zamówienie przyszło do mnie znienacka. Czytając opowiadania Kaysley na wattpadzie wiele razy zastanawiałam się, jakby to było, gdyby dane mi było stworzyć zwiastun do któregoś z nich. Miałam w głowie tyle pomysłów i wizji i naprawdę nie ściemniam. Aż tu nagle dostałam zamówienie na zwiastun do nowego opowiadania tej jakże cudownej kobiety i aż skakałam ze szczęścia. Jest to pierwszy tak dobrze zmontowany przeze mnie zwiastun, od czasów CURSED CHILD. I wiecie co?! Dałam się ponieść wyobraźni, a moja słabość do DELENY okazała się zgubna. Zwiastun przeszedł test dopiero za drugim razem, bo za pierwszym wyszedł mi fanowski filmik o Damonie i Elenie :D Mimo wszystko polecam odwiedzić wattpad i przeczytać nie tylko to, ale i inne opowiadania tej autorki! 

6

 1. Jeszcze raz dziękuję, kocham, kocham, kocham ♥♥♥

  OdpowiedzUsuń
 2. Niezmiernie mi miło, że mogłam zrobić dla Ciebie zwiastun :*

  OdpowiedzUsuń
 3. Do tego drugiego zwiastunu inną muzykę bym dała, ale jest spoko ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Przyjemnie jest oglądać tak dobrze wykonane zwiastuny, brawo! <3 Naprawdę jestem pod wrażeniem! *.*
  Ja też zauważyłam ten spadek. Zwiastunownie, które kiedyś dobrze prosperowały, teraz są nieczynne... Eh. Dlatego mam nadzieję, że Ty Doro z nami zostaniesz! :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Niezmiernie mi miło, naprawdę. Cieszę się, że pomimo tej ciszy na zwiastunowniach wciąż jest tutaj ktoś, kto docenia pracę tych, którzy jeszcze tu zostali. Zwiastuny to moja druga miłość, wiec na pewno zostanę :*

   Usuń

©Zaula