poniedziałek, 4 stycznia 2016

[183]- >> Pictures in my mind on replay <
Zatem witam Was po kolejnej, dość długiej przerwie. Co mam na swoją obronę? Nic sensowne- zwyczajne brak czasu i chęci do robienia czegokolwiek. Ale! Ale dzisiaj przychodzę do Was z jednym zamówieniem. Mam nadzieję, ze do końca przyszłego tygodnia rozliczę się z drugim, baaaardzo zaległym i będę miała czyste konto na ten nowy rok. Tak w ogóle to nie było okazji, ale życzę wszystkim udanego obecnie trwającego roku! :)

Zamówienie dla: tpiapiac

Powiem tak.... kiedy udało mi się w końcu ustawić program aby odczytywał fragmenty filmów byłam prze szczęśliwa ze jakiś zwiastun wyjdzie w miarę oczekiwań. Kiedy wsadziłam gify, które chciałeś tez wydawało mi się okay, ale jak zobaczyłam ze wszystko razem trwa ok. 45 s no to się lekko załamałam. Mogłam oczywiście zostawić tak jak było i uciąć piosenkę, ale kończyłam się w takim miejscu, że dorzuciłam parę gifów i wyszło... to. Mnie się średnio podoba, ale zostawiam ocenę Tobie. 

Wiec tak jak mówię, ten jeden zwiastun postaram się do końca tygodnia zrobić i następnym razem przychodzę do Was z całkowicie czystym sumieniem i rękami gotowymi do pracy :) Więc jak można rozumieć zamówienia przyjmuję :)

Natalia xoxo

2

 1. Jest naprawdę świetny! I nie mówię tego tylko dlatego, że moje zdolności video-manulane ograniczają się do przycięcia filmu do 15 sekund na instaramie.
  Bardzo fajnie to wyszło. Nie do końca tak sobie to wyobraziłem, fakt. Ta czołóweczka, rozumiem, że to twoja wizytówka, ale moim zdaniem jest graficznie "zbyt dobra" i odciąga uwagę od reszty, szczególnie, że wkomponowałaś to w piosenkę. Gdyby zaczęło się przed utworem (w ciszy), moim zdaniem wypadłoby to lepiej.
  Ale jestem zadowolony ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Właśnie zastanawiałam się czy piosenkę dawać już pod czołówkę czy nie, ale jak zobaczyłam ile jej jeszcze zostało to stwierdziłam, że już trudno wyjdzie jak wyjdzie. Wiem, ze ona może trochę przyćmiewać resztę, ale takie już zasady u nas panują i stety lub niestety muszę ja umieszczać przy każdym zwiastunie :) Ale ciesze się, że i tak się chociaż w małym stopniu podoba :)

   Usuń

©Zaula