środa, 6 stycznia 2016

[184] i never meant to start a fire


Hej, zacznę od tego, że nie powinno mnie tu dzisiaj być xd Nie spodziewałam się, że w ciągu najbliższych dwóch tygodni dodam notkę, a jednak, gdy otworzyłam Vegasa, po prostu przy nim siedziałam, aż zwiastun był niemal gotowy. To chyba podchodzi pod uzależnienie czy coś. Dawno nie robiłam zwiastunów, a poza tym, postanowiłam spróbować czegoś nowego, zobaczcie sami ;)

Zwiastun dla Skyfallgirl
Pomyślałam sobie, że tym razem spróbuję zrobić coś na podobieństwo prawdziwych zwiastunów, czyli trochę dalej od favidów. Myślę, że wyszło nie najgorzej. Wiem, że ten pierwszy cytat wykorzystywałam już kiedyś w zwiastunie dla ciebie, ale po prostu świetnie mi tutaj pasował. Nie wiem, co jeszcze powiedzieć, jak na pierwszy zwiastun w tym stylu, nawet mi się podoba. Gdybyś jednak wolała coś bardziej przypominającego wcześniejszego zamówienia, które dla ciebie robiłam, daj znać.

monica

2

 1. Co mam ci dawać znać? Dziewczyno, nie żartuj. Wiesz, co jest wspaniałe?
  Nie dałam ci konkretów, napisów, opisu dokładnego całego zwiastunu, a stworzyłaś coś świetnego. Cholernie podobają mi się Twoje prace, dlatego tak często truję ci tyłek. (Przyzwyczaj się).
  Świetna robota!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo mi miło, że ci się podoba :)

   Usuń

©Zaula