niedziela, 10 kwietnia 2016

[ 209 - 211 ] Little wolf ♥


Pomyślałam sobie, dodam gif z Jenet z serialu Salem, którego fanką stałam się dzięki jednemu z poniższych zwiastunów! Ale po wpisaniu w google Salem wyskoczył mi kot Salem z Sabriny- nastoletniej czarownicy . O co chodzi google?! Przystało na ślicznym zdjęciu - nie chcecie wiedzieć, co ona robi z tą żabą w serialu !
Tak, tak, nie ma nas tu coś ostatnio. Musicie zrozumieć. Każdy ma swoje życie! Co do mnie, to od dziś, przez najbliższe 30 dni - no dobra może 28 - będę przyjmowała JEDNO ZAMÓWIENIE NARAZ. Dlaczego? Ponieważ za 24 dni mam maturę, do której muszę się przygotować i którą muszę przetrwać ! Aktualnie jestem na poziomie powtarzania Średniowiecza. Tristan i Izolda - nie polecam ! 
Czas na moje prace: 


Pierwsza praca, o której wspomniałam powyżej. Szczerze? Jest moim zdaniem nieco zbyt ciemna, ale! Zawsze jest jakieś ale! Autorce się podoba - i bardzo mi to schlebia! Uwielbiam tego bloga! Link znajdziecie w opisie pod filmem :*To już moja druga praca z Lucky Blue Smithem i zaczynam go lubić. Mimo tego, że chudy z niego blondasek, to całkiem nadaje się do ponurych ról, które często występują w blogach. Jak ta powyżej! To chyba przez ostre rysy jego twarzy i ten dziwaczny wzrok :D Ta praca podoba mi się natomiast cholernie! Może mogłabym wybrać inną muzykę, jakąś mroczniejszą, ale ... przystałam na tej. Link do opowiadania także w opisie !A oto moje najnowsze, najświeższe fanvideo! Powiecie : Święty Barnabo, ona znowu z tymi Mikaelsonami! Tak, znowu, ale wiecie dlaczego? Poniekąd przez serial, ale w większości przez moje nowe opowiadanie, które skupia się na trójce z miniaturki powyżej. Klaus - Hayley - Hope to cudowne trio... Pomijając Hope, to Klaus i Hayley są świetną parą! Uwielbiam ich! Mam nadzieję, że się Wam spodoba ! 

Piszcie kochani co sądzicie o moich pracach, co byście poprawili, co dorzucili. To bardzo ważne !

Jak wspominałam we wstępie : jedno zamówienie naraz. Jeżeli w mojej zakładce znajduje się zamówienie, które oficjalnie przyjęłam to znak, że musisz zaczekać, aż miejsce się zwolni. Przepraszam, ale na tyle pozwala mi czas :) 

Całuję, Dora ♥

3

 1. Bardzo pięknie dziękuję,
  za mój piękny zwiastun!:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję za docenienie mojej pracy :) :*

   Usuń
 2. I ja po raz kolejny dziękuję za obłędny, tajemniczy i klimatyczny zwiastun! :3

  OdpowiedzUsuń

©Zaula