sobota, 6 maja 2017

[ 282 - 284 ] Louder than your love


Czołem załoga! 
Jak Wam minęła majówka? Mieliście w miarę znośną pogodę? Bo jak na obecną sytuację, to majówka u mnie była boska :) 
Życzę powodzonka tegorocznym maturzystom! Mam nadzieję, że polski i matma dobrze im poszły!
Trzymajmy wszyscy kciuki za Francine ! ♥ Tutaj miałam do dyspozycji bardzo szczegółowy opis, przez co nie do końca wiedziałam na jakim wątku się skupić i jakie sceny wyszczególnić. Stąd przysłowiowy bałagan. Poza tym zombie i tym podobne to nie moja działka i zawsze na tej arenie daję ciała. Mimo to film podoba się zamawiającej, z czego bardzo się cieszę :) 


uwielbiam to audio. pamiętam jak pierwszy raz je odkryłam, ale tak naprawdę nigdy nie udało mi się stworzyć niczego z tym podkładem. cieszę się, że jest to ten zwiastun. podoba mi się i przede wszystkim zamawiającym - a to najważniejsze! 

to jedna z tych prac, które wznoszą mnie ponad wyżyny. Kocham piratów z Karaibów, jacka Sparrowa i jestem ogromną fanką Johnego Deppa. Dlatego ten film był dla mnie tak znakomitą zabawą! Poza tym - kadry z Anny Kareniny idealnie wpasowały się w klimat zwiastunu. nic dodać, nic ująć. cudeńko! 
2

 1. Ponownie przesyłam Ci najszczersze wyrazy wdzięczności! :* <3 To naprawdę jest cudeńko! Cieszę się, że przyjemnie Ci się go tworzyło! :) Idealnie oddałaś piracki klimat i nakreśliłaś bohaterów dokładnie tak, jak ja to sobie wyobraziłam! *.* BRAWO! :))
  Szkoda tylko, że wszędzie taki słaby ruch... :/ Pamiętam czasy, kiedy blogosfera tętniła życiem, a teraz? Coraz nas tu mniej... Smutne to. :'(
  No nic, pozdrawiam Cię serdecznie i życzę weny w dalszym tworzeniu zwiastunów! :*

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mi również szkoda jest tego miejsca. Tu zaczęła się moja przygoda z zwiastunami i żal mi, że to już w sumie koniec. Ale nic... jest tu jeszcze kilka osób, dla których warto zostać :)

   Usuń

©Zaula